Ruch Designing Your Life połączył zespół z niesamowitą grupą ludzi o wyjątkowych talentach i Marii Shriverza najnowsze dzieło zespołu „Gazeta Niedzielna” nie inaczej. Zespół Marii przeprowadził wywiad z Susan Burnett i Kathy Davies, aby dowiedzieć się więcej o projektowaniu swojego życia, a zwłaszcza o tym, jak projektowanie swojego życia dla kobiet wzmacnia pozycję kobiet na całym świecie. warto sprawdzić pełny artykuł ale poniżej zamieściliśmy kilka najważniejszych informacji. Możesz dowiedzieć się o nas więcej Wirtualna podróż „Zaprojektuj swoje życie dla kobiet”..

Jakie przeszkody napotykają ludzie, zwłaszcza kobiety, stosując w swoim życiu sposób myślenia Projektanta?

Susan: „Kobiety bardzo się boją. Istnieje narracja społeczna na temat tego, co powinni zrobić, więc pierwszą rzeczą, którą robimy, jest rozmowa o narracji społecznej. Jakie są oczekiwania społeczeństwa, rodziny i mediów społecznościowych? Jak wygląda kobieta sukcesu? A to jest ważne, bo kieruje wieloma decyzjami, nawet jeśli są one podświadome.
Dlatego prosimy ludzi, aby naprawdę przyjrzeli się swojej własnej narracji społecznej. Widzimy, jak wiele kobiet ogranicza strach, strach, czy naprawdę mogą dokonać zmiany, strach, czy kiedykolwiek zostaną ponownie zatrudnione, strach, czy rzeczywiście będą miały pracę, w której odniosą sukces, strach, czy zawsze będzie to możliwe. być ciężarem, strachem, że nigdy nie będziesz miał rodziny ani partnera. . Myślenie projektowe pomaga w pokonaniu tych obaw, ponieważ jest procesem bezstronnym. „To proces, który zaczyna się od przełamania tego, a następnie budowania drogi naprzód”.

Społeczność jako P of Designokres

Kathy: „Poczucie: «Wszystko w porządku, nic mi nie jest, mam swobodę działania i proces» ma charakter przemieniający. Twierdzę, że widzimy to w naszym programie dla kobiet, ale widzimy to także w naszych programach korporacyjnych. Widzimy, jak grupa ludzi spotyka się i zdaje sobie sprawę, że wszyscy mamy do czynienia z wyzwaniami.

Categorized in: